Načítavanie...

Kurz kód múdrosti 1

Dvojdenný transformačný kurz Kód Múdrosti 1. Naučíte sa ako pracuje mozog,srdce a telo. Budete vedieť odstraňovať bloky,emocie spojené na minulosť,traumatické zážitky,pocity,ktoré vám nedovolia posunúť sa dopredu a žiť šťastný život.Kurz je transformačný a zažijete vo svojom vnútri pokoj a lásku a posunie vás ďalej. Svoj život budete meniť realitu pomocou kvantového tvorenia a prežijete novú realitu. Kurz je určený pre začiatočníkov. Naučíme sa pracovať zo zámerom,otvárať kvantové pole sebe,aj iným,metódu dvoch bodov,naučíme sa viac techník,práca s časovou osou,práca s archetypmi,práca s energetickými centrami,.uzdravíme seba samých,ale viete pomôcť aj klientom a príbuzným. Budeme sa učiť hrou,vrátime sa do nášho vnútra-srdca…

Pretransformujeme sa láskou,spoznáte sebaúctu,sebalásku. Naladíš sa na nekonečné Kvantové pole a naučíš sa s ním pracovať.Posuniete svoj život. Túto techniku využijete v súkromnom živote,tak aj v pracovnom živote. Cena za kurz je 189e, pitný režim je v cene, treba vypísať registračný formulár.

Platí sa dopredu rezervácia 50€. Počet osôb je limitovaný.

KURZ KÓD Múdrosti 2 - Vzťahy

Jednodenný kurz kde sa zameriame na vzťahy, naučíme sa pracovať s emóciami, pocitmi… vyčistíme si bloky z minulosti, aby ste mohli tvoriť v budúcnosti, aby sa stala spomienka múdrosťou a vy sa posuniete ďalej a pritiahnete si lásku, šťastie a prestanete dávať energiu do emócii minulosti. Naučíte sa pracovať s podvedomíma vedomím. Cena je 99€, pitný režim je v cene a rezervácia sa platí dopredu 50€, vypíšte objednávací formulár, počet osôb limitovaný.

KURZ KYVADLA

Kyvadlom môžeme dostať odpovede na určité otázky, pomocou kyvadla určiť, ktorý druh terapie je pre jeho pacienta vhodný, ako aj určiť, ktoré vitamíny pri danom probléme vhodné. Používam aj pri práci, keď riešim byty, domy, pozemky a v nich hľadám zlé geopatogéne zóny. Mám s tým veľmi dobré skúsenosti. Čistím čakry, vzťahy, veľmi veľa vecí sa dá určiť kyvadlom stačí sa len opýtať…

Cena kurzu je 89€ a prebieha po dohode. Vypíšte objednávací formulár.

KURZ NUMEROLÓGIE

Numerológia je veda, ktorou sa už zaoberali ľudia v minulosti. Hovorí sa, že je to kód duše s ktorým sme sa narodili a ktorý o nás veľa hovorí. Na kurze sa naučíte: psychické číslo, číslo charakteru, životné číslo, ročnú vybráciu,mriežku,roviny,karmické čísla a osud.

Cena je 89€ a prebieha online po dohode. Vypíšte objednávací formulár.

KURZ PARTNERSKEJ NUMEROLÓGIE

Partnerský numeroskop.
Cena 89€ po dohode online.
Vypíšte objednávací formulár.

Astro-numerologické Konzultácie-online

Partnerský numeroskop.
Cena 25€ po dohode online.
Vypíšte objednávací formulár.